Sony, соні
Sony розробляє новий 3D телевізор

Японський виробник електроніки Sony змагається разом із Toshiba в питанні створення принципово нової моделі 3D телевізора, для перегляду якого не потрібні спеціальні окуляри.

Прoте, перш ніж пропонувати новий продукт покупцям, компанії необхідно продумати всi технoлогiчні моменти і звaжити витрати на виготовлення даної моделі, відзначили представники Sony. Зазначимо, що раніше про розробку нового 3D телевізора повідомила японська Toshiba, не уточнивши при цьому, коли продукт може надійти в продаж.

Представлені на ринку на сьогоднішній день 3D телевізори від Sony і Panasonic вимагають для перегляду спеціальні окуляри. Проте вже з’явилися і такі моделі екранів, для перегляду яких окуляри не потрібні (в основному вони встановлюються в магазинах).

У той же час для того, щоб отримати на подібних екранах тривимірне зображення, людина, яка дивиться, повинна перебувати певній точці.

Sony має намір зайняти позицію лідера на японському ринку в сегменті телевізорів і програвачів формату 3D, використовуючи перевагу володіння американською кіно-і телевізійною компанією Columbia Pictures, проданою японській корпорації в 1989 р. за 3,4 млрд дол.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.