somaliiski-piraty
пірати напали на корабель ВМС США

Сомалієць Джама Ібрагім, залучений до суду за напад на корабель американських ВМС, визнав свою провину і пояснив, що переплутав військовий корабель з торговим судном.

Незвичайне визнання було зроблено в суді міста Норфолка (штат Вірджинія). Визнання своєї провини може скоротити сомалійцю термін тюремного ув’язнення до 30 років.

“Сьогодні в Норфолку зареєстровано перше визнання в піратстві за більш ніж 150 років. Сучасні пірати повинні притягуватися до відповідальності”, – йдеться в заяві прокурора Нілу Макбрайда. Ібрагім знаходиться у складі групи з шести сомалійців, звинувачених у нападі на корабель Ashland 10 квітня 2010 в Аденській затоці і доставлених в США для розгляду. Раніше в серпні з них зняли звинувачення у піратстві, однак звинувачення за іншими кримінальними статтями залишаються в силі.

Оголошення вироку призначено на 29 листопада. Тим часом, вашингтонський суд у п’ятницю пред’явив Ібрагіму звинувачення в нападі на торгове судно Future в Аденській затоці. Експерти не виключають, що обвинувачений визнає себе винним і у цій справі.

за матеріалами: РИА НОВОСТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.