Сигарета
Щоб кинути палити, треба думати про сигарети

Психологи довели, що думати про сигарети, коли кидаєш палити набагато ефективніше, ніж ставити блок у свідомості.

Спроби розлучитися з сигаретою провалюються одна за одною? Все відганяєте ви від себе,  відганяєте думки про те, як приємно зробити пару затяжок … Ніякого толку.

Так і не треба придушувати ці думки, думайте про тютюн на здоров’я! У всякому разі нове дослідження показало: курці, що блокують думки про шкідливу звичку, починають палити ще частіше і затягуватися ще глибше. Ось такий парадокс психіки, проте …

Команда вчених з Лондонського університету провела експеримент з 85 курцями, які спалили по 10 і більше сигарет на день. Їх розділили на три групи. Одній з груп було дано вказівку придушувати думки про куріння, а другій – активно висловлювати думки про те, як здорово було б зараз запалити. У третій групі нічого не змінювали.

У результаті швидше і безболісніше всіх кинули палити ті, хто не забороняв собі думати про сигарети!

На противагу цьому методу, інше дослідження, що стосується методу уявного придушення, показало, що люди, що намагаються не думати про шоколад, у результаті з’їдали його набагато більше тих, хто такого уявного блоку не ставив.

Співавтор дослідження, британець Джеймс Ерскін розповів The Daily Mail:

– Отримані нами результати мають велике значення не тільки для тих, хто хоче кинути курити. Але і для охочих позбутися від найрізноманітніших некорисних звичок або поведінки, наприклад переїдання, алкоголізму, непомірності в сексі. А культивування «заборонених плодів» тільки шкодить і спокушає.

За матеріалами: kp.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.