Нова Хвиля
Українка перемогла "Нову Хвилю"

Українка Вікторія Петрик і вірменська група «Размік та друзі» увечері в неділю, 22 серпня, розділили перше місце в старшій групі конкурсантів (з 13 до 15 років) на Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Дитяча «Нова Хвиля».

У фіналі конкурсу брали участь 15 вокалістів з дев’яти країн. Переможницею в молодшій групі (з 8 до 12 років) стала молодша сестра Вікторії, Анастасія Петрик.

Конкурс, який проходив з 20 серпня у дитячому таборі «Артек» і приурочений до святкування 85-річчя табору, став наступником конкурсу «Нова хвиля – Junior», який проводився у Москві в 2008 і 2009 роках. Оргкомітет «Дитячої «Нової хвилі» отримав понад 5 тисяч заявок від вокалістів.

Крім статуеток “Кришталева хвиля” переможці отримали міні-студії для занять вокалом і право брати участь у конкурсі “Нова хвиля” для дорослих.

Журі “ДитячоїНової хвилі” очолював один з організаторів конкурсу “Нова хвиля“, російський композитор Ігор Крутий. Разом з ним конкурсантів оцінювали російські та українські співаки – зокрема, Сергій Лазарєв, Алсу, Тіматі, Ірина Дубцова, Ані Лорак, Віра Брежнєва , Діма Білан.

Джерело РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.