Секс з Анфісою Чеховою
Секс з Анфісою Чеховою

Москвичка вимагає з телеканалу ТНТ 3 мільйони рублів за “Секс з Анфісою Чеховою”.

“Міщанський районний суд Москви ухвалив заяву москвички Наталії Мельникової про стягнення з комерційного департаменту телеканалу ТНТ 3 мільйонів рублів компенсації моральної шкоди за демонстрацію заявниці в напіводягненому вигляді в передачі “Секс з Анфісою Чеховою”, – цитує слова прес-секретаря суду Тетяни Фролової РІА Новини.

За її словами, Мельникова вказала в позовній заяві, що не давала згоди на показ запису зі своєю участю і навіть не знала про те, що її зняли для передачі ТНТ.

Сцена, яка стала причиною спорів, була знята і вперше показана в ефірі ще у 2007 році. Нещодавно на телеканалі показали повтор тієї передачі. У ньому Мельникова стала жертвою розіграшу авторів передачі, які запропонували дівчині стати дублеркою відомої співачки Жанни Фріске.

За задумом режисера, москвичка повинна була роздягнутися перед камерою і накинутися з поцілунками на партнера. Про те, що даний “кастинг” є розіграшем, Мельниковій і трьом іншим учасницям відео не повідомили, повідомляє “Інтерфакс”.

В якості компенсації моральної шкоди дівчина просить стягнути з телеканалу ТНТ 3 мільйони рублів і компенсувати їй витрати на адвоката.

Дата розгляду заяви в суді поки не призначена. І офіційних коментарів від телеканалу ТНТ поки не надходило. Зазначимо, що зараз програма не знімається, в ефірі йдуть тільки повтори програм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.