Гроші, гривні
Зарплата зросла

В Україні розмір реальної заробітної плати за 7 міс. 2010 р. зріс на 9,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Відповідна інформація розміщена на сайті Держкомстату України.

У липні 2010 року у порівнянні з червнем, розмір реальної зарплати в цілому по Україні зріс на 8,1%, водночас у Криму – зменшився на 3,2%, у Вінницькій обл. – збільшився на 0,1%, у Волинській обл. – зменшився на 0,3%, у Дніпропетровській обл. – виріс на 6,4%, у Донецькій обл. – виріс на 0,6%, у Житомирській обл. – зменшився на 3,6%, у Закарпатській обл. – зменшився на 2,1%, у Запорізькій обл. – зріс на 1%, в Івано-Франківській обл. – знизився на 3,3%, у Київській обл. – знизився на 0,3%, у Кіровоградській обл. – знизився на 0,2%, у Луганській обл. – зріс на 1%, у Львівській обл. – знизився на 0,4%, у Миколаївській обл. – знизився на 2,2%, в Одеській обл. – знизився на 0,4%, у Полтавській обл. – зріс на 0,9%, у Рівненській обл. – знизився на 0,7%, у Сумській обл. – зріс на 1,5%, у Тернопільській – знизився на 5,9%, у Харківській обл. – знизився на 1,5%, у Херсонській обл. – знизився на 2,9%, у Хмельницькій обл. – знизився на 0,7%, у Черкаській обл. – знизився на 1,1%, у Чернівецькій обл. – знизився на 3%, у Чернігівській обл. – знизився на 2%.

У м. Києві розмір реальної заробітної плати в липні порівняно із червнем ц.р. зменшився на 0,9%, а у Севастополі – на 5,8%.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.