Роман Абрамович
Роман Абрамович

Власник англійського ФК “Челсі” російський мільярдер Роман Абрамович провів перемовини про покупка голландського футбольного клубу НЕК із міста Неймеген. Угода виходить на етап офіційного підписання документів.

Очікується, що всі папери щодо купівлі клубу Абрамовичем будуть оформлені в середині вересня цього року. У яку суму обійдеться росіянинові придбання голландського клубу, не уточнюється.

Цікаво, що посередником в переговорах виступив президент Естонського футбольного союзу Айвар Похлак, який раніше вже виступав посередником при проведенні великих угод у європейському футболі.

Сам Похлак коментувати тему переговорів Абрамовича відмовився і заявив, що він з російським підприємцем “поки не зустрічався”.

Зазначимо, що з придбанням клубу НЕК у Романа Абрамовича можуть з’явитися певні труднощі. Адже, за правилами УЄФА, в єврокубках не можуть одночасно грати дві команди, що належать одному власнику. Щоправда, якщо “Челсі” є постійним учасником Ліги чемпіонів, то НЕК пробивається у Європу по “великих святах”.

НЕК – голландський футбольний клуб з багатою історією. В Ередівізії сезону-2009/10 посів 13-е місце.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.