техогляд, ДАІ
ТО можуть скасувати

МВС вирішило розглянути питання спрощення процедури проходження техогляду автомобіля. Для цього створили спільну робочу з представників Міністерства та Держкомпідприємництва.

«Я розмовляв із заступником міністра внутрішніх справ Віктором Ратушняком і ми з ним прийшли до взаєморозуміння, що в нинішньому вигляді технічний огляд – це анахронізм», – заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, повідомляє прес-служба відомства.

Робоча група запрацює вже найближчим часом. Вона також повинна вивчити можливість скасування техоглядів для легкових автомобілів. Мова йде виключно про приватний автотранспорт, який не використовується для пасажирських перевезень.

Також комісія розгляне можливість спрощення постановки і зняття з обліку транспортного засобу. Ці процедури, переконаний Михайло Бродський, повинні займати не більше години.

Зауважимо, що сьогодні процедура реєстрації або перереєстрації авто може займати близько дня і це за умови наявності всіх довідок та відсутності заборгованості зі сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Зазначимо, що раніше керівництво Департаменту ДАІ МВС України не підтримало ініціативу Держкомпідприємництва щодо скасування техогляду авто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.