Noize MC
Noize MC помстився міліціонерам

10 серпня о 23:30 репер Noize MC (Іван Алексєєв) був звільнений з волгоградського спецприймальника, де він відбував 10 діб адміністративного арешту за образу міліціонерів.

Нагадаємо, в минулий понеділок Іван Алексєєв отримав десять діб адміністративного арешту за те, що в суботу ввечері на концерті у Волгограді він обізвав міліціонерів “тваринами з червоними кокардами”, після чого виконав антіміліцейскую пісню “Кури бамбук”. Все це відбувалося в присутності безлічі міліціонерів, які стояли перед сценою, охороняючи концерт. Після концерту Іван Алексєєв був затриманий. Як повідомляється на офіційному сайті репера, “суд був коротким і дивним”. Захист репера очікувала, що максимальним покаранням може бути всього лише штраф, проте Noize MC був засуджений за статтею “дрібне хуліганство” на 10 діб арешту. З чуток, від начальника УВС Волгограда надійшло особливу вказівку: “посадить, потому что слишком борзый“.

Під час відбування терміну трапився ще один скандал. На YouTube був викладений відеозапис під назвою “10 діб у раю”, на якій репер у віршованій формі “вибачається” перед волгорадскими міліціонерами.

Після цього продюсер музиканта Григорій Зорін заявив, що подасть до суду на міліцію за порушення авторських прав. У повідомленні продюсера говорилося також, що “дані вірші були написані під безпрецедентним тиском, а записані – обманним шляхом“.

У міліції, звісно, стверджують, що вибачення Noize MC приніс виключно за власним бажанням.

Вийшовши на свободу, музикант пояснив появу відеоролика “10 діб у раю”. За словами репера, “це був вихід з досить складній ситуації“, оскільки на третю-четверту добу арешту йому нагадали, що він повинен вибачитися. Тоді Noize MC попросив дозволу зателефонувати продюсеру або адвоката. Йому відмовили і дали 20 хвилин на роздуми. За цей час співак і склав свій реп.

В інтерв’ю газеті “Труд”, вже повернувся до Москви, музикант пояснив, що записав вибачення тому, що йому погрожували кримінальною статтею. “Мені пригрозили порушенням кримінальної справи за статтею 319 (образа представника влади), якщо не вибачуся публічно. Адвокат порадив так і зробити. Щоб красиво вийти з ситуації, я записав повний сарказму речитатив з вибаченнями. Але, схоже, не всі сприйняли його так, як я чекав“, – сказав він.

Вже вдень 11 серпня на Youtube була викладена нова пісня Noize MC. Вона присвячена його вражень від перебування під вартою, волгоградській міліції, а в якості приспіву містить текст його “вибачення” перед волгоградськими міліціонерами.

У пісні міститься деяка кількість ненормативної лексики і, зокрема, наступні слова: “Мы с майором бухали водяру в его кабинете. Он лазил в Интернете, а я подписывал CD его детям“. І ще такі: “А теперь восемь строчек серьезно, без сарказма. Менты бывают всякие – хорошие и разные. Х…вых больше и связываться с ними опасно, особенно если ты не местный, а город красный“, а також “олгоградский спецприемник – настоящие райские кущи. Какая жалость, что я наконец отпущен“.

Ось це відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.