Вадим Колесниченко, Партія регіонів, нардеп
Вадим Колесниченко

Народний депутат Вадим Колесніченко направив у генпрокуратуру запит із приводу розпалення національної ворожнечі і ненависті з боку групи депутатів Верховної Ради.

Регіонал має на увазі інцидент під час урочистого відкриття засідання парламенту з нагоди 20-й річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

На думку Колесніченка, тоді “група депутатів намагалася зірвати урочисте засідання розспівуючи пісню, слова якої можуть трактуватися як розпалення міжнаціональної ворожнечі”.

“Депутати зі списку націоналістичних партій заспівали пісню на слова Івана Франка “Не пора, не пора”. Вони дружно співали – “Не пора, не пора, не пора. Москалеві й ляхові служити!” що однозначно принижує честь і достоїнство громадян України польської і російської національностей, дискримінує їх за національною ознакою”, – заявив регіонал.

Заява Колесніченка також передана в Комітет з питань регламенту. Після визнання комітетом необхідності направлення документів для розслідування Генпрокуратурою, по них буде проведена перевірка і прийняте законне рішення, повідомляє прес-служба депутата.

Самого Колесніченка опозиція неодноразово обвинувачувала в антиукраїнських випадах. Він же причетний до скандальної виставки “Волинська різанина”.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.