володимир_путін
Прем'єр Росії відкрив нафтопровід сполученням Росія-Китай

Прем’єр Володимир Путін, який в ці дні перебуває у робочій поїздці по східних регіонах країни, в неділю відкрив ділянку нафтопроводу Росія-Китай.

Володимир Путін сказав, що “ідея проекту народилася років шість тому”. “Я пам’ятаю, як в одному із своїх візитів до Москви голова КНР Ху Цзіньтао підняв питання про реалізацію цього проекту. Тоді йшли дискусії про маршрут проекту, де пройде нафтопровід, північніше, на південь від Байкалу, де конкретно, – розповів Путін. – Ми тоді констатували , що це питання непрості, їх багато, але вони всі будуть вирішені. Я сподіваюся, що наші китайські друзі повідомлять голові КНР і прем’єр-міністру про цю подію і про те, що з російської сторони проект завершений “.

Це відгалуження труби “Східний Сибір – Тихий океан”, яке йде до російсько-китайського кордону від станції Сковородино і далі в Дацин. Протяжність російського відрізка – 72 кілометри. Щорічно цим нафтопроводом планується перекачувати до 15 мільйонів тонн сировини. З неділі розпочнеться заповнення труби технологічною нафтою. А перші поставки заплановані на січень 2011 року.

“А ось китайським друзям треба ще трішки попрацювати. Робота їм належить велика – 930 кілометрів їм потрібно пройти всі ці високотехнологічні операції. Але я абсолютно впевнений, що цього року російська нафта піде в Китай“, – підкреслив Володимир Путін.

за матеріалами: Вести.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.