Переговори
Прямі переговори

Палестинська сторона може погодитися на прямі переговори з Ізраїлем, якщо Ізраїлю і Палестинській автономії надійде відповідне запрошення від ЛАД (Ліги арабських держав). Про це заявив сьогодні ввечері радник Абу-Мазена Німар Хамад.

За словами Німара Хамада, у запрошенні, яке розішле ЛАД, буде міститися два важливих пункти: заклик до Ізраїлю заморозити будь-яке будівництво на “окупованих територіях” і тимчасові рамки для укладення мирної угоди – два роки.

Ця ж тема піднімалася сьогодні, в другій половині дня, в телефонній бесіді прем’єр-міністра Біньяміна Нетаніягу з державним секретарем США Хілларі Клінтон. Поки Клінтон говорила з Нетаніягу, комісар із закордонних справ Євросоюзу, баронеса Катрін Ештон розмовляла на цю ж тему з головою ПА Абу-Мазеном. За підсумками бесіди вона заявила, що Абу-Мазен “майже готовий” погодитися на прямі переговори з Ізраїлем без попередніх умов.

Нагадаємо, що в канцелярії Нетаніягу спростували поширену сьогодні низкою арабських ЗМІ інформацію про те, що ізраїльський прем’єр “купив” згоду Абу-Мазена на прямі переговори своєю згодою віддати ПА 90 відсотків території Іудеї і Самарії (з якої довелося б, в цьому випадку, евакуювати 50 000 осіб). При цьому, згідно спростованою інформацією, Нетаніягу, нібито, відмовився від вимоги, щоб підсумком переговорів стала палестинська заява про відмову від арабо-ізраїльського конфлікту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.