Джуліан Ассандж
Джуліан Ассандж

Сайт WikiLeaks сьогодні опублікував обіцяні раніше публікації, пов’язані з ЦРУ США.

Через три тижні після публікації останніх даних, пов’язаних з Пентагоном, на WikiLeaks з’явився секретна доповідь ЦРУ «What If Foreigners See the United States as an ‘Exporter of Terrorism?» (Що якщо іноземці побачать у США експортера тероризму).
Незалежні спостерігачі кажуть, що даний документ без сумніву був в ЦРУ під грифом “таємно”, і він справжній, але його витік не завдає великих збитків розвідувальній діяльності США.

Згідно з представленими даними, документ був виданий у структурах ЦРУ близько півроку тому і написаний був так званою «червоним осередком» – підрозділом, створеним для використання нестандартних підходів, що стимулюють провокаційне мислення і що пропонує альтернативний погляд на широкий спектр аналітичних питань. Даний документ повинен був циркулювати тільки в межах США, доступ до нього іноземців заборонений.

Тим часом, головний прокурор Швеції Ева Фінне заявила, що продовжить слідство у справі засновника сайту Wikileaks Джуліана Ассанджа, підозрюваного в домаганні до жінки.

Слідство було розпочато за заявою двох жінок, нібито постраждалих від Ассанджа під час його відвідин Швеції в зв’язку з конференцією, що відбулася минулого тижня. Прокурор заявила в середу, що допитала дівчину, яка написала на Ассанджа заяву про згвалтування, і з’ясувала, що немає ніяких підстав підозрювати журналіста. Що стосується другого випадку, то по ньому Ассанджу належить відповісти на питання слідства. Сам скандально відомий засновник сайту заявляє про свою невинність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.