Берлусконі, повія
Берлусконі розважається із повією

Новий сексуальний скандал в Італії, і знову в його центрі – прем’єр-міністр Сильвіо Берлусконі. Груповий секс як партійна політика?

Італійський прем’єр Сильвіо Берлусконі, оголошуючи про створення своєї партії “Народ свободи”, заявив, що це “партія кохання”. Про те, яка любов до душі прем’єру, повідала 38-річна елітна ескорт-дівчина Марія Тереза Де Ніколо, відома під псевдонімом “Террі”. За її словами, минулого року вона провела ніч в ліжку з двома “колегами-римлянки” і 73-х річним італійським прем’єром, займаючись груповим сексом. Родзинкою політичної програми Берлусконі є перехід до двопартійної політичної системи, втіленням якої якраз і є елітна ескорт-дівчина “Террі”, що розповідає про себе:

– Мені не подобається, коли мене називають “ескорт”, тому що я такою не є. Мені подобається, коли мене називають уособленням двопартійності: я – як політик, сплю з лівими, з правими … і навіть з центристами!

Террі пишається тим, що їй була надана висока честь бути запрошеною в римську резиденцію італійського прем’єра Палац Граціолі і прийняти участь в оргії.

– Є жінки, готові заплатити за те, щоб їх запросили в резиденцію прем’єра Палац Граціолі, а я мала честь бути запрошеною туди! Є люди, готові самі платити за тарифом за запрошення.

Террі в оточення прем’єра потрапила за допомогою темного диллера Джампаоло Тарантіні, що виконував роль звідника. Ось як розповіла про це в інтерв’ю італійському телебаченню сама Террі.

– Тарантіні сказав мені, що сьогодні ввечері поїдемо на вечерю до голови. Я запитала: “До якого голові?”. Він відповів, до голови Ради Міністрів Сільвіо Берлусконі. Я не повірила і розсміялася йому в обличчя. Він сказав, що не жартує і порадив мені надіти темну сукню і не зловживати косметикою. У резиденції прем’єра нас було 9-10 дівчат, з чоловіків були сам прем’єр, Тарантіні, і ще 4-5 чоловіки, всім відомі персонажі. Ну, а потім, ми співали, танцювали, – сказала Марія Тереза Де Ніколо.

У той час як італійське суспільство жваво обговорює черговий виток сексуального скандалу, в який опинився замішаний Сильвіо Берлусконі, думки про його роль і оцінка підгрунтя скандалу розходяться у різних спостерігачів. Ось що думає з цього приводу найвідоміший італійський транссексуал, колишній депутат парламенту від партії “Комуністичне відродження” Володимир Луксурія:

– У той час як одні чоловіки хочуть підтримувати інтимні стосунки з жінками за плату, в інших виникає нестримна сексуальна булімія внаслідок того, що вони відчувають себе настільки всемогутніми, що можуть мати всіх красивих жінок, яких тільки захочуть, просто заплативши їм, – сказав Володимир Луксурія.

На думку відомого італійського коміка, режисера і актора, лауреата премії “Оскар” Роберто Беніньї, італійський прем’єр і в ліжку з жінками легкої поведінки страждає манією величі.

Берлусконі теж хоче увійти в історію. Генсек компартії Пальміро Тольятті – партійна кличка “кращий”, колишнього прем`єр Проді – прізвисько “професор”, а у нинішнього прем’єра прізвисько -“стебирь”! Це все епітети, – сказав Роберто Беніньї.

Товариші по партії, яких від пристрастей улюбленого керівника і батька-засновника “партії любові” “Народ свободи” кидає в тремтіння, особливо напередодні можливих дострокових парламентських виборів з неясним результатом, і вони закликають до аскетизму та пуританству свого лідера. Сенатор від партії “Народ свободи” Енріко Муссо так прямо і написав на партійному сайті: “Нам потрібна серйозна партія, без скандалів і без повій”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.