Профспілки обіцяють багатомільйонні протести

Профспілки погрожують соціальною революцією. Якщо влада і МВФ не дослухаються до вимог профспілок, вони виведуть людей на вулиці. Про це в коментарі кореспонденту Gazeta.ua сказав заступник голови Федерації профспілок Сергій Кондратюк.

“Переконаний, якщо не дослухатимуться до таких, як ми, то на Майдан можуть вийти сотні, тисячі, а то й мільйони людей, – наголосив він. – Коли люди в вересні порахують, що їхні платежі зросли не на п’ять гривень, а на сотні гривень, то в хаті сидіти ніхто не буде”.

За його словами, профспілки сьогодні не роблять масового галасу. Проте якщо не будуть проведені консультації і зустрічі, які дадуть запевнення щодо наступного діалогу, то буде хвиля, зростання кількості мітингуючих не тільки під офісом МВФ, а й по всій країні. Кондратюк сподівається, що профспілкові акції протесту дадуть результат. “Вода і камінь точить. А тим більше, що таке накопичення кризової енергії десь таки дасть про себе знати”, – зауважив він.

Кондратюк додав, що мета профспілок, аби при підвищенні цін на газ і при підвищенні пенсійного віку все було узгоджено з “трудящими”. “Якщо вже є необхідність підвищити ціни до європейського рівня, то має бути і зарплатня підвищена відповідно. Має бути належний соціальний захист людей, – зазначив він. – Просто спростити доступ до субсидій – цього недостатньо. Треба, щоб їх реально стали використовувати. Зараз тільки 4% використовують житлові субсидії. Це мізер, який говорить про те, що цей механізм неефективний”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.