Дані, інформація
25% працівників привласнюють собі корпоративні дані

Майже чверть найманих працівників у США і Великобританії забирають з собою конфіденційні файли компанії при звільненні.

Однак продавати конкурентам дані своєї компанії погодилися б небагато. На таке піти готові лише 1% британців і 0,5% американців. Як повідомляє агентство ВірусБлокада з посиланням на Хакер, такі результати показало анонімний онлайн-опитування, проведене Harris Interactive.

Так, майже половина опитаних (49% у США і 52% у Великобританії) зізналася, що залишаючи фірму, запозичують у роботодавця частину його власності – як інтелектуальної, так і матеріальної. 29% американців і 23% британців повідомили, що крадуть з компанії дані про клієнтів, у тому числі і їхні контакти.

Файли з корпоративною інформацією копіюють собі 23% жителів США і 22% жителів Сполученого Королівства. 15% американців і 17% британців забирають дані про продукти компанії, наприклад, креслення та плани.

Канцтовари та інші офісні дрібниці у колишнього роботодавця викрадають 13% американських і 22% британських працівників.

Респондентів також запитали, чи стали б вони відкривати файл з конфіденційною інформацією (наприклад, зарплатна відомість або особисті дані інших співробітників), якщо б він випадково потрапив до них у руки. Ствердно на це питання відповіли 45% американців і 57% жителів Великобританії.

Harris Interactive – американська дослідницька компанія, яка спеціалізується на вивченні громадської думки, соціологічних та маркетингових дослідженнях. Вважається одним з світових лідерів в галузі онлайн-досліджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.