Сусіло Бамбанг Юдхойоно
Президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно

Президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно замислився про перенесення столиці країни з самого населеного індонезійського острова Ява.

Про це повідомила газета Jakarta Globe з посиланням на радника глави держави з питань регіональної автономії і розвитку Фелікса Вангаі. “Президент відкритий для можливості переміщення столиці із Джакарти”, – заявив він, підкресливши, що Юдхойоно вивчає це питання вже досить давно і вважає його обговорення обгрунтованим.

В даний час необхідно дослідити практичні аспекти такої можливості, зазначив радник. Головними проблемами нинішньої столиці Індонезії є часті повені, надмірна щільність населення і вразливість перед такими стихійними лихами, як землетруси.

Мегаполіс на острові Ява вже давно злився з містами-супутниками в гігантський конгломерат, чисельність населення якого, за офіційними даними, становить близько 12 млн. чоловік. Однак більшість серйозних незалежних експертів, включаючи фахівців ООН, які намагаються врахувати і тих, хто не має офіційної реєстрації в столиці, називають число близько 25 млн. чоловік.

Джерело: Jakarta Globe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.