Магомедсалам Магомедов
Магомедсалам Магомедов

Тільки силовими методами існуючу проблему екстремізму і тероризму в Дагестані вирішити неможливо. Таку думку висловив на нараді з керівниками правоохоронних органів президент республіки Магомедсалам Магомедов.

Як повідомляє ИТАР-ТАРС, Магомедов подякував керівника Управління ФСБ Росії по Дагестану В’ячеславу Шаньшіну і міністра внутрішніх справ за РД Абдурашиду Магомедову за успішну спецоперацію з ліквідації лідера дагестанського бандпідпілля Мадомедалі Вагабова. “Такі успішні операції вселяють впевненість у людей і дозволяють сподіватися, що населення підтримує дії влади з наведення порядку і законності”, – відзначив він. За його словами, “необхідно продовжити наступальну діяльність у боротьбі з тероризмом і екстремізмом, що дозволить зробити республіку більш привабливою для інвесторів і створити умови для поліпшення соціально-економічного становища в Дагестані”.

Магомедсалам Магомедов запропонував керівникам силових відомств представити до урядових нагород, що найбільше відзначилися в спецоперації і зазначив, що вже дав розпорядження заохотити їх матеріально.

Напередодні в дагестанському селищі Гуніб в ході спецоперації знищений один з лідерів бандпідпілля – Магомедалі Вагабов. За оперативною інформацією, він причетний до організації декількох терактів, у тому числі і до вибухів у московському метро в березні цього року. Крім того, у перестрілці знищено ще четверо бойовиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.