Владислав Каські, ПОРА
Владислав Каськів

Громадянська партія “ПОРА” оголосила про самостійну участь у місцевих виборах і повномасштабне відновлення своєї діяльності.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні політради партії 17 серпня 2010 р. у Києві, повідомляє прес-служба ПОРИ.

Партія хоче “змити стару еліту і провести радикальні зміни”.

“Нам потрібна нова Українська держава без тягаря бездарності, конфліктів і поразок. Тому “ПОРУ” не цікавить об’єднання із старими опозиційними партіями. Ми йдемо до об’єднання яскравих і ефективних молодих лідерів у «нову хвилю», яка протягом наступних 2-х років змиє стару еліту, візьме владу в країні та проведе радикальні зміни”, – заявив представник Львівської “ПОРИ” Петро Адамик.

Політрада ГП “ПОРИ” вирішила, що всі раніше обрані депутати “ПОРИ” будуть висуватися лише на мажоритарних округах. Партія вважає, що ці депутати довели свою ефективність людям.

ГП «ПОРА» вважає майбутні вибори є основою для формування нової об’єднаної політичної сили. “Нова політична сила має створитися протягом кількох місяців шляхом об’єднання успішних і ефективних лідерів, які отримали мандат довіри від людей на місцевих виборах. Це і є наш праймеріз!”, – заявив лідер ГП “ПОРА”  Владислав Каськів.

У зв’язку із зазначеним, ГП “ПОРА” оголосила про мобілізацію свого активу і проведення Громадянських зборів (З’їзду) 4 вересня 2010 року.

“ПОРА” не конкурує зі старими політичними силами, а приходить  їм на заміну”, – наголосив Владислав Каськів.

Нагадаємо, лідера “Пори” Владислава Каськіва призначили головою робочої групи з національних проектів, що входить до складу Комітету з економічних реформ при Президентові України Віктору Януковичу. Після цього у ЗМІ появилася інформація, що Каськів став ще одним “штиком” провладної коаліції у Верховній Раді.

Про нове призначення Каськіва стало відомо 4 серпня, коли Віктор Янукович провів зустріч з лідером ПОРИ у Криму. Офіційного документу про призначання до цього на сайті Президента України не було.

Нагадаємо, вибори до місцевий органів влади в Україні відбудуться 31 жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.