житло, оренда, попит
Котеджі у Москві користуються попитом

Попит на оренду котеджів у підмосков’ї на фоні аномальної спеки зріс на 28% у липні в порівнянні з попереднім місяцем на 28%, йдеться в дослідженні компанії “Міель-Оренда”.

При цьому експерти звертають увагу, що особливо збільшилася популярність відносно недорогих об’єктів – у діапазоні від 1 до 3 тисяч доларів на місяць.

Запити на оренду таких заміських будинків поступають на 48,5% частіше – подібні котеджі хотіли орендувати 63% клієнтів.

“Попит на більш дорогі об’єкти, навпаки, знизився”, – констатують фахівці.

Згідно підрахунків аналітиків, в результаті високого інтересу до оренди заміського житла в Підмосков’ї, вартість наймання котеджів у липні, в порівнянні з червнем, зросла в залежності від напрямку в середньому на 23%.

Загалом на ринку житла Москви липень виявився активним місяцем, підкреслюється в матеріалах “Міель-Оренда”.

“Попит продовжив своє активне зростання і, в порівнянні з попереднім місяцем, збільшився на 34%. У той же час рівень пропозиції в цілому знизився на 11%, у першу чергу за рахунок вимивання з ринку квартир у найдешевшому діапазоні – вартістю до 750 доларів на місяць “, – вказується в звіті.

Активність квартиронаймачів в липні стала продовженням червневого пожвавлення ринку.

“Якщо в попередньому місяці ринок лише означив тенденцію до зростання попиту, а розрив між рівнем пропозиції і попиту становив 9-20%, залежно від сегмента, то в липні картина сильно змінилася. Зокрема, попит на однокімнатні квартири перевищив рівень пропозиції в 1,7 рази, а попит на квартири в діапазоні 750 доларів – 1 тисячі доларів перевищив пропозицію в 1,4 рази “, – цитуються в дослідженні слова першого заступника компанії Марії Жукової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.