Сток горілка
Stock купить Nemiroff

Найбільший виробник горілки в Польщі – компанія Stock Spirits отримала ексклюзивне право на купівлю більш ніж 75% компанії Nemiroff, повідомляє газета КоммерсантЪ.

Протягом місяця польська сторона повинна сформувати остаточну пропозицію, а українська – на цей час заморозити всі переговори з іншими претендентами. Бізнес Nemiroff попередньо оцінений у $330-370 млн. Утім, інший потенційний покупець – холдинг Русский стандарт Рустама Таріко запевняє, що відмовлятися від Nemiroff все одно не має наміру.

Компанія Nemiroff може бути продана протягом місяця Stock Spirits, повідомив виданню один з учасників ринку, знайомий з ходом переговорів. “Минулого тижня з польською компанією була укладена ексклюзивна угода. Тепер протягом місяця власники Nemiroff не можуть вести ні з ким переговори, а Stock Spirits повинна за цей термін провести фінальну оцінку компанії і, якщо її все влаштує, зробити остаточну пропозицію”, – розповів він. За його словами, попередньо весь Nemiroff був оцінений у $ 330-370 млн. Сторони домовилися про те, що Stock Spirits отримає мажоритарний пакет, що перевищує 75%, а також опціон на подальший викуп частки, що залишилася, заявив співрозмовник видання.

Інформацію про ексклюзивну угоду підтвердило джерело в одному з інвестбанків. “Продавати акції будуть всі нинішні акціонери компанії”, – додав він. В офісі власника Stock Spirits, фонду Oaktree Capital, і в прес-службі Nemiroff відмовилися коментувати цю інформацію. Зв’язатися з головою ради директорів Nemiroff холдингу Олександром Глусем не вдалося.

Раніше повідомлялося, що Nemiroff має намір також купити інша польська компанія – виробник зубрівки Central European Distribution Corporation (володіє акціями «Російського алкоголю» (ТМ «Зеленая марка», «Журавли»), групи «Парламент» (TM Parliament) і акціями дистриб’ютора елітного алкоголю Whitehall Group). Проте корпорапція відмовилася від купівлі.

Nemiroff заснована в 1992 році. Основні торгові марки – Nemiroff Оригінальний, Nemiroff Premium, Nemiroff Lex та ін. У 2009 році обсяг продажів склав 8 млн. дал., чисті продажі – $ 217, 6 млн., чистий прибуток – $ 38,3 млн., EBITDA – $ 41,2 млн. Борг у 2009 році – $ 10,5 млн. За інформацією учасників ринку, 40% компанії – у Якова Грибова, по 30% – у Степана Глуся та Анатолія Кипиша. Продукція під брендом Nemiroff посідає третє місце на українському ринку (у натуральному вираженні) – 15,2% і п’яте в Росії – 2,4%.

За матеріалами Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.