Пол Маккартні
Пол Маккартні

Сер Пол Маккартні і Мік Джаггер вступили в суперечку за право виступити на урочистій церемонії відкриття Олімпійських ігор-2012 в британській столиці. “Роллінги” і “Макка”, як називають у музичному світі одного з двох нині живих “бітлів”, не так давно виступали разом перед міжнародною аудиторією в 100 мільйонів чоловік в США на Суперкубку з американського футболу. Однак на відкриття всесвітнього свята спорту в Лондоні буде відібраний лише один виконавець з двох, заявив представник організаторів, повідомляє газета Daily Star.

“Це просто чудово, що Мік Джаггер і Пол Маккартні висловили зацікавленість виступити на яскравій церемонії, – сказав представник. – Обидва вони мають приголомшливий список хітів, відомих у всьому світі. Вибрати буде дуже складно, але переговори почалися, і ми подивимося, що можна в даному випадку зробити “.

І Джаггер, і Маккартні раніше заявляли про пристрасть до Олімпіад. В інтерв’ю в 1976 році у зв’язку з літньою Олімпіадою в Монреалі Мік Джаггер заявив, що  із неабияким захоплення дивитися за змаганнями спортсменів, включаючи “гарненьких жінок”.

Маккартні, який особливо активно підтримував паралімпійців два роки тому в Пекіні, сказав тоді, що “любить Олімпіади, тому що вони сприяють єднанню людей”. Дочка легендарного “бітла” Стелла вже забронювала свою участь в Олімпіаді-2012. Один з провідних спонсорів Ігор, компанія Adidas, призначила відому кутюр’є художнім директором по створенню лінії одягу для олімпійської команди Великобританії, повідомляє ИТАР-ТАСС. Крім форми, в якій атлети королівства будуть виступати безпосередньо на змаганнях, Маккартні має сконструювати парадні костюми команди й комплекти одягу для носіння в олімпійському селі. Модельєр назвала своє нинішнє призначення “надзвичайної можливістю, випадає раз у житті”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.