заставна квартира, іпотека, банк, кредит
Податок на нерухомість стосуватиметься великих квартир

Мешканці квартир, площа яких не перевищує норми в 40 квадратних метрів на особу, не будуть сплачувати податок на нерухомість

Про це повідомив в інтерв’ю Дзеркалу тижня віце-прем’єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков.

“Робоча модель податку на нерухомість на сьогоднішній день така: 40 квадратних метрів на людину податком не обкладаються. У нас не так багато сімей з трьох осіб, чия квартира більше 120 кв м. На будь-який зайвий метр – 10 грн. податку. Це м’яка ставка” , – заявив Колесніков.

При цьому він підкреслив, що дана ставка непорівнянна з цінами на нерухомість.

“Треба звикнути до того, що зайві метри доведеться оплачувати окремо від комунальних платежів. Звичайно, цей податок непорівнянний із цінами на квартири, особливо в Києві. Тим не менше, якийсь перехідний період повинен бути”, – упевнений віце-прем’єр.

Він також розповів і про ставку податку на нерухомість у сільській місцевості.

“Що стосується сільської місцевості, то якщо у вас будинок до 200 кв м, то ви не платите нічого. Якщо більший – 10 грн за кожен метр раз на рік”, – повідомив Колесніков.

Відносно оподаткування дачних будівель віце-прем’єр повідомив: “Володарі шести соток з будиночком п’ять на шість метрів не платять взагалі нічого. Тобто дачний будиночок 30 кв. м на присадибній ділянці не можна додати до 120 квадратним метрам квартири і обкласти податком“.

Раніше Колесніков повідомив, що поняття “єдиний податок“, швидше за все, буде виключено з нового Податкового кодексу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.