Державна податкова адміністрація, ДПА
Податкова вирішила купити квартир на 10 млн. грн.

Державна податкова адміністрація України за результатами тендеру уклала договори на придбання квартир на загальну суму 9,57 млн грн.. Про це повідомили в Міністерстві економіки.

ДПАУ закупила у ХК “Київміськбуд” чотири однокімнатні квартири на суму 2,12 млн грн ($66 тис за квартиру) і п’ять двокімнатних квартир на суму 3,23 млн грн ($81 тис за квартиру).

Ще п’ять трикімнатних квартир за 4 млн. 230 тис. грн ($106 тис за квартиру) куплено у ТОВ “ДБК”, засновником якої є колишній голова правління “Київміськбуду” Петро Шилюк.

Нагадаємо, за останні місяці в ДПАУ провели ряд тендерів із закупівлі товарів і послуг, спрямованих на поліпшення умов роботи.

У липні податківці закупили копіювально-розмножувальну техніку на 8,9 млн грн. Також ДПАУ вирішила провести ремонт у головному офісі на Львівській площі і витратила 2,5 млн грн. на створення нових робочих місць на час проведення ремонту.

Відзначимо, що прем’єр-міністр України Микола Азаров видав розпорядження, яким звернувся до усіх керівників міністерств та відомств відмовитися від закупівель автомобілів, меблів, техніки та інших витрат несоціального характеру.

Як повідомляв NM, українські чиновники продовжують скуповувати дорогі автомобілі.

Джерело SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.