Житло для молодих сімей

У 2010 році Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву надасть кредити на придбання житла під 3% річних близько 200 молодим сім’ям.

Про це розповів голова правління Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

За його словами, з початку 2010 року кредити на житло отримали вже близько 50 молодих сімей, до кінця року їх кількість збільшиться до двохсот, середній розмір кредиту становить близько 300-350 тисяч гривень. “Це перехідний період відновлення програми”, – запевнив він, додавши, що вже в наступному році Фонд має намір значно збільшити обсяги надання кредитів.

Рисухін також повідомив, за програмою часткової компенсації комерційних банків Фонд надає допомогу близько 11 тисячам сімей.

Він зазначив, що отримати в 2010 році молодіжний кредит зможуть сім’ї, що потрапили в топ рейтингу. “Місце в рейтингу, яке людина займає як кандидат на отримання кредиту, визначається в ході другої зустрічі, коли перевіряються і приймаються документи.

Голова правління Фонду пояснив, що “рейтинг розраховується автоматично, при цьому перевага віддається сім’ям, які мають дітей, сім’ям, які тривалий час перебувають у черзі, а також молодим ученим і спортсменам, які досягли певних результатів – процедура абсолютно прозора”, – заявив він і додав, що з рейтингом можна ознайомитися на офіційному сайті Фонду.

“Молодіжний кредит отримають сім’ї, що потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування, – пояснює Рисухін. – Один з членів сім’ї повинен бути не старше 35 років, а сім’я повинна бути платоспроможною”. Він також зазначив, що є і ряд інших не таких значних умов.

Серед документів, які необхідно надати Фонду, Рисухін назвав заяву, довідку про те, що здобувач є на квартирному обліку, довідку про доходи, документ, що підтверджує склад сім’ї “та інші документи, які є в переліку регіонального відділення Фонду в кожній області”.

Голова правління Фонду також повідомив, що отримати докладну інформацію про умови надання кредитів можна в регіональному відділенні Фонду в кожній області.

Раніше повідомлялося, що до кінця 2010 року Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву має намір завершити будівництво 12-13 житлових довгобудів в регіонах України, з 16 запланованих.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів збільшив статутний фонд державної спеціалізованої фінансової установи Державний фонд сприяння молодіжному будівництву на 30,355 млн. до 60,355 млн  гривень.

Як повідомлялося раніше, в Україні станом на 1 січня 2010 року налічувалося 1 млн 174,23 тис сімей та одиноких осіб, що стоять в черзі на отримання житла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.