produkty
ціни на продукти не зростуть

Прем’єр-міністр України Микола Азаров перед початком розширеного засідання Кабміну заявив, що ніяких підстав для стрибка цін на продукти харчування та ажіотажу на них немає.

«Вже не перший рік за тим самим сценарієм розкручується ажіотаж навколо тієї чи іншої групи продовольчих товарів. В 2005 – на цукор, в 2006 – на олію, зараз такий ажіотаж створюється навколо гречки… Хочу заспокоїти громадян, що в державі достатньо запасу гречки, зерна, інших продовольчих товарів, щоб компенсувати невелике скорочення врожаю поточного року, викликане аномальною посухою. Ніяких підстав для стрибка цін, а тим більше для дефіциту товарів на полицях магазинів абсолютно немає», – наголосив Прем’єр.

Він також зауважив, що за дорученням уряду керівники областей, районів, разом з Міністерством аграрної політики організовуватимусь сезонні ярмарки, на яких люди отримають можливість купувати продовольчі товари без посередників за реальними ринковими цінами.

«Хочу попередити тих, хто має намір скористатись ажіотажним попитом і залізти в гаманець до громадян, негайно зустрінуться з жорсткою реакцією держави… У нас достатньо перехідних запасів продовольства, яке співставне з річною потребою країни. Успішно закладається на збереження врожай поточного року, тому будь-які спекуляції на тему нестачі не мають під собою ніяких підстав», – додав голова уряду.

За словами Азарова, в поточному році почнеться будівництво 5-ти оптових ринків продовольчих товарів.

за матеріалами: zik.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.