Google
Google

Близько сотні людей влаштували мітинг поблизу каліфорнійської штаб-квартири компанії Google, протестуючи проти обговорюваних законопроектів, які можуть порушити принцип мережевого нейтралітету, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Згідно з правилами, які пропонують ввести Google і телекомунікаційний гігант Verizon, інтернет-провайдери будуть звільнені від дотримання принципу мережевого нейтралітету для деяких видів мережевого трафіку.

Таким чином провайдери зможуть варіювати ціни за контент, отриманий, наприклад, через бездротовий або P2P зв’язок. На боці змін в регламенті виступають великі інтернет-провайдери, такі як AT & T і Comcast Corp. Прихильниками нейтралітету є багато найбільших інтернет-компанії, включаючи eBay, Facebook і Skype.

Критики цих нововведень стверджують, що вони порушать фундаментальний принцип мережевого нейтралітету, згідно з яким весь контент вважається рівним і дискримінація проти окремих користувачів або видів трафіку суворо заборонено. “Такі компанії, як Google, багато чим зобов’язані вільному і відкритому інтернету, а тепер вони намагаються його знищити”, – заявив один з демонстрантів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.