likar
Елізабет Карр народила здорову дитину, без використання штучного запліднення

Американка, яка стала першою у світі людиною, народженою за допомогою штучного запліднення, минулого тижня народила дитину.

Як повідомляє джерело, Елізабет Карр народила здорову дитину традиційним способом, без використання штучного запліднення. Ім’я дитини і місце її народження, згідно з бажанням батьків, не розкриваються.

Елізабет Карр стала першою в історії дитиною, що народилася за допомогою штучного запліднення. Вона з’явилася на світ у 1981 році. Її народження американські телеканали показували в прямому ефірі.

Як розповіла сама Елізабет в інтерв’ю газеті Boston Globe, практично все життя її переслідували журналісти – після народження, і навіть під час шкільних тренувань із футболу.

“За кілька тижнів до пологів журналісти дізналися, що я чекаю дитину. Мені зателефонували представники кількох телеканалів із проханням зробити репортаж про народження моєї дитини, проте я твердо відмовила і вирішила сама розповісти свою історію в газеті”, – повідомила Елізабет.

За словами Карр, народження її дитини доводить, що діти, які з’явилися на світ завдяки штучному заплідненню, можуть вести повноцінне життя без проблем зі здоров’ям і створювати нормальні родини.

Нагадаємо, як повідомляє The Times, розвиток технології екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) дозволить людям вже через десять років відмовитися від моменту зачаття.

за матеріалами: Glomu.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.