Туреччина, мітинг
Опозиція запідозрила владу у зв'язках з терористами

Лідер турецьких націоналістів Девлет Бахчелі не виключає, що оголошення перемир’я з боку Курдської робочої партії (РКК) в період місяця Рамадан є результатом змови цієї партії з владою країни, повідомляє агентство Regnum.ru.

“Я не вірю у випадковості, і у мене є точна інформація, що влада домовилися про перемир’я з лідером РКК Абдуллою Оджаланом, який відбуває довічне ув’язнення на острові Імрали. Це ще раз доводить, що уряд Ердогана готова піти навіть на змову з терористами заради досягнення своїх політичних цілей “, заявив Бахчелі перед своїми соратниками у місті Бартін, передають турецькі ЗМІ.

Тим часом, як відзначає газета “Приватний кореспондент”, дійсно турецька влада вже давно проводить переговори з лідерами РКК. За повідомленням газети, переговори з курдами проводить ніхто інший, як голова МЗС Ахмед Давутоглу.

Прем’єр-міністр Туреччини Ердоган уже заявив на мітингу своїх прихильників, що це підле звинувачення на адресу його партії. “Уряд Партії та справедливості ніколи не вело переговори з терористами і не зробить цього ніколи. Хай Бахчелі нас не міряє своїм аршином”, сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.