Географія підручник
Опозиція пропонує посилений курс Географії для Януковича

Опозиція сміється і плаче з помилок Януковича у сфері географії і просить владу провести посилені курси з географії.

Уже з початку цього навчального року влада має ввести посилений курс вивчення географії у всіх школах країни.

Така вимога опозиції міститься в заяві, розповсюдженій прес-службою опозиційного уряду, повідомляє прес-служба БЮТ.

«Оскільки в країні спостерігається тенденція, що найвищі посади посідають випадкові люди, владі треба серйозніше поставитися то питань базової освіти», – йдеться у заяві.

«Візит президента Януковича до Німеччини довів, що зараз найбільш актуальна проблема в українській освітній системі – це саме географія. Тому ми вимагаємо від влади негайного звернення до фахівців, які мають розробити новий курс географії. Звертаємо увагу, що окремі уроки мають бути присвячені темам: «Порівняльна характеристика Італії та Ірландії», «Місце Ізраїлю в Європі», «Історико-географічний екскурс у становлення балканських країн: Косово і Чорногорія», – зазначено в заяві.

Крім того, пропонується подібний курс запровадити не лише в школах, а й у вищих владних інституціях – насамперед в адміністрації президента.

Опозиційний уряд також наполягає на належному технічному забезпеченні навчального процесу: «Якщо навіть «лідеру нації» президенту Януковичу не вистачає подарованого Колесніковим IPad’а, щоб вивчити назви країн – що говорити про маленьких школярів?».

Опозиційний уряд звертає увагу Януковича, що поки він бавиться з дорогими подарунками від підлеглих, учням не вистачає елементарних підручників, а міністр освіти не соромиться спокійно повідомляти, що школи будуть забезпечені книгами лише в листопаді.

Прес-служба опозиційного уряду просить вибачити за надто жартівливий тон цієї заяви, викликаний тим, що ситуація у керованій Табачником сфері – справжній «сміх крізь сльози».

Водночас редакція сайту Newsmarket нагадує опозиційному уряду і про таку важливу тему, як “Роль Буковеля у розвитку Буковини”.

Нагадаємо, під час візиту до Німеччини Віктор Янукович переплутав Італію з Ірландією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.