metro
Призначено нового керівника метрополітену в Києві

Перший заступник начальника Київського метрополітену Володимир Федоренко буде рекомендований на посаду керівника підприємства. Про те, що прийнято остаточне рішення з цього питання, заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на зустрічі з керівним складом і представниками трудового колективу столичної підземки.

“Коли постало питання, хто буде керувати метрополітеном, я займав і займаю позицію, що така поважна колектив повинен мати керівника, який пройшов усі етапи професійного розвитку саме у вашому колективі. Тому прийнято рішення на майбутнє остаточно рекомендувати керівником Київського метрополітену Володимира Івановича Федоренко, який пройшов від інституту до першого заступника начальника метрополітену “, – відзначив А. Попов, якого цитує прес-служба метрополітену.

За словами О. Попова, Київський метрополітен має працювати без збитків, а надалі вийти на прибутковий рівень для подальшого технічного розвитку підприємства.

Нагадаємо, після звільнення колишнього начальника КП “Київський метрополітен” Петра Мірошникова його обов’язки покладені на першого заступника начальника В. Федоренко.