metro
Призначено нового керівника метрополітену в Києві

Перший заступник начальника Київського метрополітену Володимир Федоренко буде рекомендований на посаду керівника підприємства. Про те, що прийнято остаточне рішення з цього питання, заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на зустрічі з керівним складом і представниками трудового колективу столичної підземки.

“Коли постало питання, хто буде керувати метрополітеном, я займав і займаю позицію, що така поважна колектив повинен мати керівника, який пройшов усі етапи професійного розвитку саме у вашому колективі. Тому прийнято рішення на майбутнє остаточно рекомендувати керівником Київського метрополітену Володимира Івановича Федоренко, який пройшов від інституту до першого заступника начальника метрополітену “, – відзначив А. Попов, якого цитує прес-служба метрополітену.

За словами О. Попова, Київський метрополітен має працювати без збитків, а надалі вийти на прибутковий рівень для подальшого технічного розвитку підприємства.

Нагадаємо, після звільнення колишнього начальника КП “Київський метрополітен” Петра Мірошникова його обов’язки покладені на першого заступника начальника В. Федоренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.