ріст, графік, ВВП
Німеччина б'є рекорди ВВП

Зростання ВВП Німеччини в другому кварталі виявився рекордним за весь час, що минув з моменту возз’єднання ФРН: за три місяці валовий внутрішній продукт виріс на 2,5% завдяки збільшенню інвестицій та експорту. Опублікована статистика сильно перевершила очікування експертів і підкріпила оптимістичні думки про успіх антикризових заходів і про стійке економічне відновлення в Європі.

Інші ключові країни регіону поки не дотягують до німецьких показників, однак також демонструють позитивну динаміку: квартальне зростання ВВП Франції склав 0,6%, Іспанії – 0,2%.

Французький результат також перевершив очікування аналітиків – на його користь, за попередніми даними, зіграло збільшення споживчої активності жителів країни. Екстраполяція квартальних даних підтверджує прогноз уряду про річному зростанні в один і чотири десятих відсотка.

Швидкість відновлення економіки Іспанії залишається низькою, а й її ставлять під питання антикризові заходи у другому півріччі. Квартальне зростання у дві десяті відсотка відповідає скороченню на дві десяті відсотка в річному розрахунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.