Газ
Меркель висловила готовність інвестувати в українську ГТС

Президент України Віктор Янукович запропонував Німеччині брати участь в реконструкції української газотранспортної системи (ГТС).

“Німеччину ми бачимо партнером майбутньої реконструкції української ГТС, і таку пропозицію я сьогодні вніс” – сказав Віктор Янукович журналістам в Берліні в понеділок після закінчення зустрічі з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

В свою чергу федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що Німеччина зацікавлена в кращих відносинах між Україною і Російською Федерацією.

“Ми зацікавлені в тому, аби була хороша позиція до Росії. Росія грає важливу роль і треба, аби розвивалися стосунки з Росією. Це поважно для енергетичної кооперації”, – підкреслила Меркель.

Меркель зазначила, що Німеччина готова інвестувати кошти в модернізацію українського газового ринку.

“Німецька економіка готова інвестувати в українську газову структуру“, – сказала вона.

Раніше в Берліні відбулася офіційна церемонія зустрічі президента України Віктора Януковича з Федеральним канцлером Федеральної Республіки Німеччина Ангелою Меркель. Після завершення офіційної церемонії в будівлі Відомства федерального канцлера ФРН відбувся робочий ланч Віктора Януковича і Ангели Меркель.

За матеріалами finance.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.