Віктор Ющенко

Колишній начальник особистої охорони Ющенка Євген Червоненко розповів, що у 2004 році під час посадки його літака у Львові, в нього закінчилося пальне. Аварії дивом вдалося уникнути.

У 2004 році під час виборчої кампанії тодішній кандидат у президенти Віктор Ющенко ледь не розбився в авіакатастрофі.

Про це розповів екс-губернатор Запоріжжя Євген Червоненко, котрий тоді був начальником особистої охорони Ющенка.

“Ми летіли з Кривого Рогу до Запоріжжя на Як-40 на зустріч з виборцями. Ви знаєте ставлення тодішньої влади до Віктора Андрійовича… Без її втручання напевно не обійшлося і того разу. Спочатку нам відмовили в посадці в аеропорту Запоріжжя, потім Дніпропетровська (з авіадиспетчером цього міста довелося навіть сильно посваритися), потім ще в двох аеропортах. Довелося сідати у Львові”, – розповів Червоненко.

“І ось летимо ми й у столицю Галичини, на борту з нами, до речі, американські журналісти. Вони починають розуміти, що відбувається щось не так, але я виду і не подаю”, – згадав начальник особистої охорони Ющенка, зазначивши, що найстрашніше на борту – це паніка. Під час посадки в літака закінчилося пальне.

“І ось починаємо сідати, до землі залишається 40 метрів, і раптом у Як-40 закінчується пальне. В одного з пілотів починається істерика, довелося його заспокоїти. Як? Не скажу. Загалом, ми спланували на злітну смугу. Політ, слава богу, закінчився нормально. Про те, що мало не сталася авіакатастрофа, я розповів тільки двом людям, одним з яких був Ющенко“, – сказав Червоненко.

Він також розповів, що в свій час посадив колишнього президента в навчальний літак, на якому він літав з другим пілотом. “І потрібно сказати, показав себе нормально”, – зазначив Червоненко.

Нагадаємо, що 22 червня у літака нинішнього президента Віктора Януковича відмовив двигун. Ту-134 не зміг завестися в Запоріжжі, і Януковичу довелося повертатися до Києва іншим літаком.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.