Хабар
Найбільші хабарі в Україні дають у рекреаційних зонах

Представник департаменту зі зв’язків з громадськістю МВС Геннадій Карпюк розповів у інтерв’ю виданню “Дзеркала тижня” про географію хабарів в Україні.

“Географія хабарництва по-українськи має ту особливість, що великі суми “беруть” в економічно розвинених містах чи в зонах рекреації (Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Одеська області, Київська область, АР Крим, Карпати і Закарпаття)”, – зазначив він.

“Цікаво, що рейтинг найгучніших розкритих хабарів 2009-го очолюють представники місцевого самоврядування та чиновники середньої ланки, причетні до розподілу землі”, – сказав він.

“Очолює цей список голова Коблевської сільради Березанського району Миколаївщини зі спробою отримати “в конверті” 8,5 мільйонів гривень”, – розповів Карпюк.

“На другому місці – перший заступник міського глави Вишневого Київської області з 4,2 мільйонами, і бронзовими “антипризерами” стали глава правління житлово-будівельного товариства індивідуальних забудовників “Аю-Даг” і один з членів правління, які хотіли збагатитися на 3,9 мільйона гривень”, – зазначив Карпюк.

Варто зазначити, що за інформацією МВС серед голів селищних рад в Україні є цілий ряд мультимільйонерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.