Анатолій Гриценко
Гриценко відчуває тиск на пресу

Без свободи слова та вільної преси не буде України, переконаний голова партії «Громадянська позиція», голова Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко. Про це політик пише у своєму блозі, повідомляє прес-служба Гриценка.

Він звертає увагу на зростаючу кількість повідомлень, що пов’язані з тиском на пресу та обмеженням свободи слова.

«Вони свідчать про очевидний тиск з боку влади на журналістів і на засоби масової інформації, а по-друге, що цей тиск посилюється, спресовується у часі, коли – за законами філософії – кількість переходить у якість», – заявляє Гриценко.

На його думку, зараз влада «намагається перевести усе життя країни – політику, економіку, засоби масової інформації, у чорно-білий режим, за схемою «свій-чужий».

Така тенденція, зауважує Гриценко, є вкрай небезпечною для стабільності суспільства і держави, для свободи і демократії в Україні.

«Я переконаний, що в сьогоднішній Україні від журналіста залежить набагато більше, ніж від політика. Вистоїть преса, зможе доносити правду про те, що відбувається у країні і світі – тоді вистоїть і Україна. Упаде, здасться журналістика – у країни теж не залишиться шансу», – говорить політик.

«За свободу, в тому числі за свободу слова, треба боротися, – наголошує Гриценко та закликає все суспільство підтримати журналістів. – Хто як може: словом, активною дією, своїм гаманцем врешті решт».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.