Олександр Мороз
Олександр Мороз

В зв’язку з не зовсім простою ситуацією в державі у різних питаннях – починаючи від природних стихій і закінчуючи, вже звичним для українців, безладом у політичному житті, ввласними думками і баченням з нами поділився щодо найбільш наболілого поділився почесний лідер СПУ Олександр Мороз:

«Ситуація з пенсійною реформою, з підвищенням планки пенсійного віку загострилася у зв’язку з необхідністю бюджетом покривати витрати Пенсійного фонду, що бзільшуються. А в бюджеті свій непомірний дефіцит, залишений у спадщину від білосердечного уряду. КМ шукає можливість збільшення надходжень до бюджету. Його наміри при цьому не виходять, в основному, за межі фіскальної політики. Звідси проблеми з податкови та трудовим кодексами, що в інтерпретації багатьох аналітиків означає поліпшення показників за рахунок громадян. Ситуація ризикована».

Також Мороз відзначив: «Мені здається, більш ефективними (і щадними по відношенню до громадян, та ще й викликають їх схвалення) були б кроки по захисту бюджету від розкрадання. Знаючі люди вважають, що 30 – 40% бюджету розтягується по кишенях «чистим» криміналом і криміналом в чиновницькому обличі. Не думаю, що наведена завищена цифра. А раз так, то вся проблема, перш за все, зводиться до війни з корупцією. Саме війни. Наскільки здатна влада розпочати таку війну, настільки залежить її стійкість. Настільки ж з’явиться можливість для вирішення людських проблем»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.