Анатолій Могильов, міністр, МВС
Могильов знає чому зник Климентьєв

Харківського журналіста Василя Климентьєва могли вбити через його професійну діяльність.

Про це в інтерв’ю Лігабізнесінформ заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

“Ми вивчили публікації зниклого журналіста, з яких випливає, що він досить гостро критикував, скажімо так, значущих людей в цьому регіоні. Можна з великою часткою ймовірності припустити, що він став жертвою протиправних дій…”, – сказав він.

“Він міг стати жертвою через свою професійну діяльність”, – додав Могильов.

Міністр заявив, що справа харківського журналіста перебуває на його особистому контролі.

“Про неї я доповідаю президенту. Створено спецгрупу, яка займається цим питанням. Вже напрацьовано кілька томів матеріалів у цій справі. Опитані люди, які могли бути причетними. Відпрацьовується дуже багато версій. Але говорити про результати поки рано”, – сказав Анатолій Могильов

Як повідомляв NM, раніше міністр внутрішніх справ заявив, що до зникнення головного редактора газети “Новий стиль” Василя Коиментьєва можуть бути причетні правоохоронні органи.

Дружина Василя Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. У ході перевірки встановлено, що 11 серпня головний редактор “Нового стилю” виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі “БМВ” сріблястого кольору у невідомому напрямку.

Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив карну справу за статтею “навмисне вбивство” за фактом зникнення головного редактора місцевої газети “Новий стиль” Василя Климентьєва.

За надання достовірної інформації, що допоможе встановити місцезнаходження зниклого, міліція пропонує 20 тис. грн..

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.