Старовинні ложки прямували на Відень .

Харківськими митниками у аеропорту під час оформлення рейсу “Харків – Відень” було виявлено старовинні ложки зі срібла, які харків’янка незадекларувала.

У спекотний суботній день, пасажири авіарейсу «Харків – Відень», проходили звичайні процедури митного контролю.  Одна з пасажирів, громадянка України, для проходження кордону обрала смугу «зеленого руху», тим самим декларуючи, що предметів обмежених до переміщення не має.

Однак митники засумнівалися у щирості жіночки та запропонували поставити валізу до рентгенапарату «Rapiskan». На моніторі установки державні службовці побачили предмети з металу. Після відкриття валізи виявилося, що пенсіонерка незадекларувала дві срібні ложки XIX століття, з пробою «84». На столових  приборах  були надписи у вигляді двох перегорнутих літер «Б», а також на одній ложці позначено, можливо, чиїсь ініціали «Э.Б»,  а на іншій «А.М.»

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 340 Митного кодексу України (недекларування). Старовинні ложки вилучено до рішення суду. Чи мають вони історичну або культурну цінність буде встановлено після експертизи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.