Мирон Маркевич
Мирон Маркевич

Головний тренер збірної України Мирон Маркевич сьогодні оголосив про те, що залишає посаду і надалі буде сконцентрований лише на роботі в якості наставника харківського “Металіста”.

Свою заяву про відхід зі збірної Мирон Маркевич розмістив сьогодні на офіційному сайті “Металіста”. Його текст – вашій увазі.

“Змушений повідомити уболівальникам українського футболу про те, що c сьогоднішнього дня я залишаю посаду тренера національної збірної. ФФУ повністю дискредитувала себе недавнім рішенням КДК щодо ФК “Металіст”, і я не маю морального права працювати в організації, яка цілеспрямовано знищує харківський футбол. Я був і залишаюся тренером ФК “Металіст” і не можу зрадити рідний клуб.

Моя совість перед українськими уболівальниками чиста. Протягом тих місяців, коли я очолював збірну, вона не зазнала жодної поразки. І це незважаючи на те, що ФФУ свідомо відверто ігнорує інтереси головної команди країни в питаннях складання адекватного ігрового графіка, селекції, фінансування та інфраструктурного забезпечення.

Сподіваюся, що моїм наступником стане гідний фахівець, який зможе прийняти естафету і вирішити завдання, які ставляться перед збірною України на Євро-2012″.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.