Київська міська державна адміністрація, КМДА, Київ
Чиновники привласнили понад 16 млн. грн.

Працівники Управління боротьби з організованою злочинністю ГУМВС України в місті Києві викрили службових осіб одного з управлінь Київської міськадміністрації, комунального підприємства та товариства з обмеженою відповідальністю.

Ці особи упродовж минулого року завищували вартість використаних матеріалів, виділених для будівництва двох об’єктів у столиці –  інформаційно-аналітичного центру та центру обліку пасажирських перевезень.  У такий спосіб вони заволоділи бюджетними  коштами в особливо великих розмірах повідомляє прес-служба МВС.

Як з’ясувалося, чиновники комунального підприємства уклали договір підряду з товариством  з обмеженою відповідальністю на будівництво двох об’єктів у столиці. На підставі цього вони  отримали перерахування бюджетних коштів  на загальну суму майже 18 мільйонів гривень, з яких понад півтора мільйона  гривень використали  для будівництва, а суму більше 16 мільйонів гривень під виглядом субпідрядних робіт просто перерахували  на фіктивні підприємства та  привласнили.

Наразі слідчим управлінням ГУБОЗ МВС України порушено дві  кримінальні справи стосовно двох директорів КП та ТОВ за фактом  розкрадання бюджетних коштів, за ознаками складу  злочину,  передбаченого ч.5 ст.191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним  шляхом  зловживання службовим становищем»Кримінального кодексу  України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.