azarov
Азаров - українська Маргарет Тетчер

Міністр економіки Василь Цушко вважає, що головний реформатор в Україні – президент Віктор Янукович.

«Є головний реформатор в цій країні – це Янукович. Є другий реформатор – це Азаров. Все решта – це виконавці. Один з таких виконавців – це Тігіпко. От і все », – сказав міністр.

«Прем’єр-міністр, наскільки я бачу, готовий на будь-які реформи. Всякий реформатор оцінюється тільки по закінченні якогось часу, згодом. Згадайте реформи Маргарет Тетчер. Її ж на вила піднімали », – зазначив Цушко.

«Але після того, як вона пішла у відставку, всі сказали, що завдяки її діям Англія помінялася», – розповів він.

Відповідаючи на питання, чи є у прем’єра Миколи Азарова шанс стати українським варіантом Тетчер і заслужити славу великого реформатора, міністр сказав: «Можливо. Якщо він буде йти на непопулярні заходи, і дійсно почнуться серйозні реформи ».

Коментуючи інформацію ЗМІ про те, що він може бути відправлений у відставку, Цушко заявив: «Якщо тебе призначили чиновником – будь готовий до того, що на наступний день тебе можуть зняти».

«Я не нервую, я працюю. Чим краще будеш працювати, тим більше шансів, що тебе не знімуть. І потім, міністр – фігура політична, і звільнити можуть з політичних мотивів», – вважає він.

«Якщо наступним з посади звільнять Цушко, Земля від цього не зупиниться, буде крутитися далі», – додав міністр.

Крім того, відповідаючи на запитання щодо його конфлікту з БЮТівцем Антоном Яценком і коментуючи інформацію про те, що Цушко нібито розбив йому обличчя, міністр сказав: «Закон забороняє бити людей. Тим більше депутатів – у них недоторканність ».

«Не було ніякого конфлікту. Я його «чемно» попросив, щоб він більше не відвідував мій кабінет. І він його більше не відвідує», – заявив він.

«Депутат має працювати у Верховній Раді, а не ходити щодня по Міністерству економіки», – додав Цушко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.