Росія, Південна Осетія
Росія, Південна Осетія

Курс Росії на підтримку Південної Осетії незмінний. Про це, як передає ПРАЙМ-ТАСС, заявив сьогодні президент Росії Дмитро Медведєв у ході бесіди з президентом Південної Осетії Едуардом Кокойти.

«Тут немає сумнівів – курс Росії не змінюється, він вистражданий», – підкреслив Медведєв.

«Я хотів би підтвердити, що ті рішення, прийняті Росією два роки тому – як по захисту громадян Південної Осетії і Абхазії, так по захисту наших громадян, а також прийняте згодом рішення про визнання незалежності двох держав – були важкими, а наступні два роки показали їх необхідність», – сказав президент Росії, додавши, що це дало можливість республікам «розвиватися, а не бути винищених в результаті геноциду».

Медведєв висловив упевненість у тому, що Південна Осетія «буде розвиватися нормально». Президент РФ нагадав, що рік тому він приїжджав до Південної Осетії. «Сподіваюся, що мені вдасться подивитися, що зараз там відбувається», – сказав він.

У свою чергу, Кокойти подякував Медведєву за «доленосне рішення про визнання незалежності республіки два роки тому». «Народ республіки другий рік живе іншим життям», – підкреслив він. «Процес відновлення Південної Осетії не припиняється», – додав президент.

Кокойти також відзначив величезний внесок у забезпечення стабільності та безпеки в Південній Осетії російської військової бази.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.