Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв звільнив низку офіцерів

Сьогодні Президент Росії Дмитро Медведєв повідомив про прийняття низки кадрових рішень у зв’язку з пожежею на базі ВМФ в Підмосков’ї.
Унаслідок пожежі 29 липня згоріли штаб, фінансова частина, клуб, два бокси автомобільного парку, 13 сховищ з авіаційним майном, а також 17 відкритих майданчиків для зберігання техніки з розташованими на них автомобілями. Російський президент звільнив заступника начальника тилу ВМФ Сергія Сергеєва і попередив про неповну службову відповідність головкома ВМФ адмірала Володимира Висоцького та начальника головного штабу ВМФ — першого заступника головнокомандуючого Олександра Татаринова.

На розширеній нараді членів Ради безпеки РФ Медведєв також оголосив про звільнення ще цілого ряду високопоставлених представників ВМФ Росії, в тому числі начальника морської авіації ВМФ Миколи Куклєва, заступника начальника авіації ВМФ полковника Сергія Рассказова, тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника морської авіації тилу Манакова, начальника бази 2512, де сталася пожежа.

“Цілий ряд офіцерів я доручаю міністру оборони звільнити за допущені дисциплінарні порушення”, — заявив Президент РФ.

“Якщо щось подібне станеться в інших місцях, в інших відомствах, зроблю точно так само, зовсім не шкодуючи”, — додав Дмитро Медведєв.

Джерело: Інтерфакс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.