medvedev_janukovych
Медведєв привітав Януковича

Президент Росії Дмитро Медведєв привітав президента Віктора Януковича з Днем Незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба російського посольства в Україні.

“Росію й Україну пов’язують багатовікові традиції добросусідства, спільні духовні корені, славні сторінки спільної історії”, – йдеться у вітанні.

Медведєв також відзначив “взаємний настрій на конструктивне вирішення всіх без винятку питань на принципах рівноправності і врахування інтересів один одного”.

“Перед нами – ціла низка амбітних завдань, в тому числі щодо вдосконалення інвестиційного співробітництва, надання нового імпульсу гуманітарним контактам, подальшому зміцненню прикордонних і міжрегіональних зв’язків”, – заявив російський президент.

“Серйозну віддачу очікуємо від складення потенціалів Росії і України в наукомістких галузях і промисловій кооперації”, – йдеться в привітання.

“Упевнений, майбутні двосторонні заходи за нашої участі дозволять ще більш зміцнити позитивну динаміку російсько-українських відносин – на благо громадян наших країн, в інтересах стабільності і безпеки на Європейському континенті”, – заявив Медведєв.

Крім того, поздоровлення направив також прем’єр Росії Володимир Путін.

“Росіяни і українці об’єднані багатовіковими узами дружби, добросусідства та взаємовиручки, які витримали не одне суворе випробування. Щиро раді тому, що Україна зустрічає своє свято в обстановці політичної стабільності і економічного зростання”, – заявив він.

“Останнім часом зроблено багато чого для відновлення і зміцнення взаємовигідного двостороннього партнерства”, – зазначив Путін.

“Подальше нарощування практичної взаємодії безсумнівно відповідає корінним інтересам громадян Росії і України”, – йдеться у повідомленні.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.