мазда, автомобіль
Мазда відкликає понад 200 тис. авто

Японський автовиробник Mazda оголосив про відкликання понад 200 тисяч автомобілів моделей Mazda3 і Mazda5 через дефекти компонентів гідропідсилювача керма.

Як повідомив старший віце-президент Mazda з питань якості продукції Роберт Девіс, мова йде про машини, випущені у 2007-2009 рр..

Внаслідок заводського браку сенсори, керуючі насосом гідропідсилювача, виявилися схильні до корозії і видають невірний сигнал, через що в цілях самозахисту відключається вся система. У Mazda стверджують, що в результаті цього стає лише важче повертати рульове колесо, але повністю машина не втрачає управління ні за яких обставин.

Водночас американська Національна адміністрація безпеки дорожнього руху провела власне розслідування, в ході якого отримала 33 скарги від автомобілістів та 3 свідоцтва про аварії, що сталися через цього дефекту. Власникам згаданих моделей доведеться відвідати дилерські автосервіси Mazda для проходження трудомісткої процедури перебирання всій рульової колонки і заміни дефектних деталей.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.