"МЮ" виграв Суперкубок Англії

Перший трофей англійського футболу Community Shield або Суперкубок Англії дістався “Манчестер Юнайтед”.

На знаменитому стадіоні “Уемблі” у присутності 85 тисяч глядачів віце-чемпіони Англії з рахунком 3:1 обіграли чемпіона і володаря Кубка лондонський “Челсі”. Рахунок в кінці першого тайму відкрив еквадорський півзахисник “Юнайтед” Антоніо Валенсія.

На 76 хвилині матчу новачок срібни медалістів Прем’єра-ліги Хавьєр Ернандес подвоїв перевагу “червоних дияволів”.

Гравці “Челсі” мали декілька непоганих можливостей відігратися. У результаті один м’яч вони все-таки забили. Це зробив нападаючий Саломон Калу.

На останній хвилині матчу “МЮ” забив третій м’яч, піймавши суперника на контратаці. Нані знайшов у штрафному майданчику “ЧелсіДімітара Бербатова, а той по дузі відправив м’яч у ворота – 3:1. Community Shield дістався “Манчестер Юнайтед” в чотирнадцятий раз.