Євро 2012 у Львові

Генеральний секретар УЄФА оглянув центральну частину Львова. Генеральний секретар УЄФА оглянув львівські об’єкти з підготовки до ЄВРО 2012 та здійснив прогулянку центром Львова. Зокрема, Джанні Інфантіно ознайомився із ходом будівництва нового терміналу львівського аеропорту, побував на будівельному майданчику стадіону до ЄВРО 2012 та оглянув фан-зону на пр. Свободи.  Також генеральний секретар здійснив прогулянку по центральній частині міста – від памя’тника Т. Шевченку, повз  Каплицю Боїмів до Ратуші.

Зараз у Львівській міській раді триває презентація підготовки Львова до ЄВРО 2012, по завершенню якої генеральний секретар зустрінеться з представниками ЗМІ.

Згідно із вимогами УЄФА, відкритим для ЗМІ є лише підхід до преси о 12:30 год. у Львівській міській раді.

Нагадаємо, візит генерального секретаря УЄФА здійснюється напередодні засідання Наглядової ради УЄФА ЄВРО-2012, яке пройде наприкінці вересня цього року в Ньоні, а його результати ляжуть в основу звіту і стануть предметом обговорення керівництвом УЄФА та проекту ЄВРО-2012.  

Метою візиту є ознайомлення зі станом підготовки інфраструктури до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, обговорення з представниками уряду України та міст-господарів ходу реалізації проектів, що здійснюються в рамках підготовки до фінального турніру УЄФА ЄВРО 2012.

Після Львова делегація з УЄФА вирушить в Донецьк. Завтра, 12 серпня, делегація відвідає Харків та Київ.

Нагадаємо, що це перший візит Джанні Інфантіно в Україну та у Львів на новій посаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.