Мірча Луческу
Мірча Луческу

Після непростої гри в Луцьку наставник донецького “Шахтаря” Мірча Луческу поспілкувався з журналістами.

– Я очікував, що сьогоднішня гра буде важкою. Складно мотивувати гравців на такі ігри. Вони думають, що якщо команда знаходиться внизу таблиці, то її легко можна обіграти. Ми сьогодні грали проти дуже добре фізично підготовленого суперника, дуже агресивного, який бився від першої до останньої хвилини. Кожен без винятку гравець “Волині” залишив всі сили на полі, щоб домогтися позитивного результату.

Ми ж, на жаль, підлаштувалися під гру господарів і почали діяти за рахунок якоїсь потужності. Не грали в свою гру, будемо говорити так. Таким чином, думаю, ми втратили перші 45 хвилин. А в другому таймі на поле вийшла команда, більш націлена на те, щоб забивати і атакувати. Ми мали більшу перевагу, ніж у першому таймі, і створили достатньо моментів для того, щоб забити гол. І я вважаю, що ми заслужили цей гол.

Ще раз хочу сказати, що ми чекали такої важкої гри. Вона виявилася такою завдяки нашому суперникові, який зіграв добре. Сьогодні “Волинь” на полі виглядала дуже хорошою командою.

– Не склалося у вас враження, що гол був випадковим?
– Може бути, якийсь відскік був не зовсім логічним, але ми його заслужили, адже там опинився наш гравець. Тому ми забили.

– Сьогодні подав у відставку головний тренер збірної України Мирон Маркевич. Як ви прокоментуєте це?
– Я не можу це коментувати. Це не мої проблеми, тому мені складно щось сказати.

Джерело: ФК “Шахтар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.