Лондонське таксі
Лондонське таксі

Туристичний інтернет-портал hotels.com провів щорічне опитування, згідно з яким службу таксі Лондона мандрівники визнали найкращою у світі.
Британські таксисти вже третій роки поспіль займають перший рядок у рейтингу найкращих водіїв світу, в цьому році вони набрали 59% голосів. Найгіршими таксистами світу визнали водіїв Риму. Лондонські таксисти є найбільш привітними і найкраще знають своє місто. При цьому таксі столиці Великобританії — найдорожче в світі.

Другу сходинку з 27% голосів посіла служба таксі Нью-Йорка, яка з минулого року піднялася в рейтингу на 10 пунктів. У повідомленні підкреслюється, що нью-йоркські таксі є найдоступнішими за ціною. При цьому пакистанські водії таксі в міському районі Манхеттен визнані найхамовитішими.

У п’ятірку міст з найкращою службою таксі також увійшли Токіо, Берлін, Бангкок. За ними — Мадрид, Копенгаген, Дублін, Франкфурт і Париж.

Основними критеріями за якими проводилося опитування стали, чистота салону таксі, вартість проїзду, якість водіння, знання водіями міста, їх привітність і безпека поїздок.

Джерело: Росбалт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.